Roro Septi Listiyo a Lukáš Ondrišák, Direct Trade Jáva Indonézia

Chute Indonézie je unikátny a srdečný Direct Trade projekt, ktorý ponúka poctivé prírodné produkty slovensko-indonézskej spolupráce. Tento projekt je založený Slovákom žijúcim priamo na Indonézskom ostrove Jáva. Jedná sa o projekt fungujúci na spravodlivom obchode, ktorý ponúka tie najkvalitnejšie exotické ingrediencie,… z BIO farmy na Jáve, priamo k vám domov.

Tým, že sa jedná priamo o slovensko-indonézsku spoluprácu, máme pod kontrolou každý krok výroby, kontroly kvality a starostlivosti o ľudí.

Garancia kvality je postavená na dlhoročných skúsenostiach nášho tímu zloženého z expertov na daný produkt. Venujeme veľkú pozornosť celému procesu výroby … od kontroly vstupných materiálov, cez ručné spracovanie až po výstup vo forme finálneho produktu.

Pri výrobe používame ingrediencie od skupiny farmárov dodržujúcich pravidlá organického farmárčenia, s ktorou spolupracujeme už roky. Vytvorili sme si s nimi krásny, dlhodobý vzťah založený na poctivom obchode, dôvere a priateľstve.

Kokosový cukor originál, gourmet vanilkové lusky, moringa, raw datlová pasta, škoricový kokosový cukor a ďaľšie prírodné produkty nezameniteľnej čistoty a chuti nájdete na festivale v našom stánku.

 

Roro Septi Listiyo a Lukáš Ondrišák

Chute Indonézie

Uložiť odkaz do záložiek.